Laitte dostala nápad. Thar jej ho doladila. Spojili
svoje šialené myslea rozhodli sa založiť rubriku:
Pretože my fandíme zombie!
Takže na každé písmeno abecedy pre vás
vymyslíme tému a k nej 10 osvedčených
rád! Enjoy!
-skopírované z osobného blogu Lai, keďže publikované
to bude aj tam.

Be My Vampire

25. září 2010 v 12:33 | Rikutharia Yuri de Natsume

Je to česky .. ako inak že xD (Bacha! depresívne a sentimentálne!! trochu som to prehnala)
------
Beznaděj. Tohle slovo jí v mysli odznívalo pořád častěj. Beznaděj. Dokonale vystihovalo to, co cítila. Už dlouho se necítila živá. Ano, bilo jí srdce, v žilách proudila krev, ale něco chybělo. To nejpodstatnější. Důvod žít.

Každej den se dívala na to samé. Pohrdají ní. Bojí se jí. Copak za to může? Že je pořád sama, že je jiná. Dům kam sa vždy vrací, je starý a pořád prázdný. Společnost jí dělají jen pavouci. Tak to bývalo. Než potkala jeho. Byl stejně sám jako ona. Měl bledou kůži a tmavé vlasy. Seděl na lavičce v parku. No dívka se neodvážila přijít blíž. Stála opodál a dívala se na něj. Na chvíli se jejich pohledy setkali. No pak se zase podíval jinam. Tak to chodilo každý den. Až jednou když vešla do parku a blýžila se k lavičce, čekalo tam na ni překvapení. Seděl tam s ním jěště někdo, kluk. Ve tváři měl zdravější barvu a veselé oči. Když zbadal bledé děvče v školní uniformě, postavil se, a přišel k ní. S ůsměvem pozdravil a červěň v její tváři ho trochu pobavila.

Tehdy při odchodu z parku dívka zazřela v očích tajemného bledého kluka smutek. Odcházela totiž s jeho kamarádem. Jmenoval se Akio. Pozval ji do cukrárny a ona to zdráhavě přijala. Následující den ji po vyučování čekal před školou. Osamělé děvče poprvé v životě cítilo, že na ní někomu záleží. Opakovalo se to každý den. Přišel po ni, šli ven, pomáhal jí s učením. Myslela jsi že to tak bude napořád. Ale v den výročí, jejich prvního setkání, nepřišel. Čekala na něj, no pak to vzdala. Byla na cestě domů, když ho uviděla. Líbal se s jinou holkou. Něco se v ní zlomilo. Po tváři jí ztékali slzy. Když otevřel oči a viděl její uslzený obličej, pouze se otočil, a dál si užíval se svou holkou. Beznaděj. Dívce se vybavili všechny pocity z doby, kdy ho jěště neznala. Ale tohle bylo mnohem horší. Zase byla zoufalá. Nevěděla kam běží. Jen se najednou octla v parku. A byl tam. Stará známá tvář. Dopotácela se k lavičce a sedla si. "Chci zemřít" to byla její odpověď na otázku, co se stalo.
"Rozmysli si to. Život jěště může být krásný." řekl. Ale dívka jen pokroutila hlavou. "Už ne. Nikdy jsem nic neměla. Ale už nemám ani to." Slzy se jí leskli v záři měsíce. V tom se ni sklonil, a ona ucítila bodnutí na krku. Slabla, už jí neproudila v žilách krev. Ale cítila život. Ikdyž zemřela. V náručí své první lásky.

------
Máte depku?? Lebo ja hej, neviem, neni to až tak upírske... nevadí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AruSh AruSh | Web | 25. září 2010 v 16:54 | Reagovat

Konnichiwa Riku-san, napsala jsem nové FF a pokud vím, chtěla jsi být informována...

2 Yuna Yuna | Web | 7. prosince 2010 v 16:22 | Reagovat

Když otevřel oči a viděl její uslzený obličej, pouze se otočil, a dál si užíval se svou holkou - >thakže ked som si precitala tu vetu mala som chut mu priondit na tvár XD debil jeden :D ale bolo to pekné :)) ach , fakt super :)) a to nakonci jako ju kusol :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama